•   Sobota, 22 czerwca 2024
Strzelnica - dlaczego warto?

Szukasz niebanalnego miejsca na imprezę? Zorganizuj ją na strzelnicy

Są sytuacje, kiedy zwykłe wyjście do klubu czy baru nie wystarcza i chciałoby się czegoś więcej. Czegoś niesztampowego, ekscytującego, co na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników. Bo są sytuacje wymagające szczególnego uczczenia. Na przykład osiemnaste urodziny lub inny okrągły jubileusz. Także wieczór kawalerski czy panieński powinny mieć wyjątkową oprawę. Odrębną sprawą są imprezy firmowe – pracownicy są coraz wybredniejsi i sam open bar nie zaspokaja już ich oczekiwań – to o wiele za mało, y dany event uznali za naprawdę udany.

Wszystkim, którzy szukają niebanalnego miejsca na zorganizowanie imprezy z oryginalnym scenariuszem proponujemy skorzystanie z oferty firmy Cracow Shooting Academy, która specjalizuje się w organizacji różnego typu imprez na strzelnicy. Z ekspertami z tej firmy zorganizujesz niezapomniany wieczór kawalerski, panieński czy event firmowy, a także każdą inną imprezę, jaką tylko sobie wymarzysz.

Dlaczego warto zorganizować imprezę na strzelnicy?
Wyjście na strzelnicę to gwarancja dobrej zabawy. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że to przygoda gwarantująca dużą dawkę adrenaliny. Wiele osób nigdy nie miało kontaktu z bronią palną, dlatego możliwość wzięcia udziału w strzelaniu będzie dla nich ekscytującym wydarzeniem. Szczególnie, że organizując imprezę z Cracow Shooting Academy mamy do wyboru bardzo dużo różnych rodzajów broni. Gwarantujemy, że strzelanie z kultowego karabinu AK-47 na długo pozostanie w pamięci… Warto też zaznaczyć, że strzelanie jest aktywnością, która nie wymaga posiadania wyjątkowej sprawności, ani kondycji. Każdy może wziąć w tym udział bez względu na wiek, płeć czy umiejętności. Osoby zupełnie bez doświadczenia dzięki opiece instruktora na pewno świetnie odnajdą się na strzelnicy. Oczywiście będzie też okazja do wykonania wielu pamiątkowych fotografii – na pewno zrobią furorę w mediach społecznościowych.

Jak zorganizować imprezę na strzelnicy?
Aby zorganizować imprezę na strzelnicy należy przede wszystkim wykupić pakiety strzeleckie dla każdego z uczestników imprezy. Rodzaj pakietu oraz jego zakres warto uzgodnić z instruktorami, którzy mają duże doświadczenie w organizacji imprez i potrafią doradzić, jakie rozwiązanie będzie najlepsze. Najtańszy pakiet kosztuje jedynie 120 zł – pozwala na oddanie trzydziestu strzałów, po dziesięć z trzech rodzajów broni. Co ważne, poza gotowymi pakietami możemy też zamówić pakiety indywidualnie konfigurowane – do wyboru mamy różne rodzaje broni, które możemy dowolnie łączyć. Oczywiście pakiety te są wyceniane indywidualnie.

Jak wygląda impreza na strzelnicy?
Imprezy i eventy organizowane przez Cracow Shooting Academy odbywają się na strzelnicy znajdującej się w podkrakowskim Pasterniku. Składają się one z dwóch części. Pierwsza to część typowo strzelecka – realizacja wykupionych pakietów, oczywiście pod okiem instruktorów. Po zakończeniu strzelania można przejść do części typowo rekreacyjnej – na terenie strzelnicy znajduje się sala z barem, a także miejsce do organizacji ogniska lub grilla, co jest świetnym pomysłem, jeśli tylko pogoda sprzyja imprezie plenerowej. Dodatkowe szczegóły imprezy i jej dokładny scenariusz ustalają się oczywiście z organizatorami, uwzględniając specyfikę wydarzenia.

Warto też pamiętać, że nie ma problemu z transportem – grupy zorganizowane mogą skorzystać z wynajętych busów, strzelnica jest też dobrze skomunikowana z centrum Krakowa. Nic więc nie stoi na przeszkodzie, by o zabawie na strzelnicy ruszyć jeszcze na podbój krakowskich klubów.

Zobacz również