•   Sobota, 22 czerwca 2024
Strzelnica - dlaczego warto?

Wieczór panieński na strzelnicy - czemu nie!

Zorganizowanie oryginalnego wieczoru panieńskiego to spore wyzwanie. Druhna lub świadkowa, która zwyczajowo się tym zajmuje musi pogodzić kilka spraw: upodobania przyszłej panny młodej, upodobania zaproszonych gości, a do tego warto dodać jeszcze element niespodzianki. Powoli do lamusa odchodzą imprezy modne jeszcze kilka lat temu, czyli wyjścia do klubów w specjalnych przebraniach czy imprezy przy obowiązkowym torcie o erotycznych kształtach. Kiedyś były hitem, dziś wydają się banalne i nieco kiczowate. Na co zatem postawić, by wieczór panieński był emocjonujący i niezapomniany?

Najlepszy sposób to impreza z pomysłem. Taka, na której dzieje się coś więcej niż tance i picie drinków. Coraz popularniejsze są więc wieczory panieńskie w salonach spa, połączone z wróżbami, czy tematycznym ogniskiem. Modne są też profesjonalne sesje zdjęciowe lub wieczory połączone z kursem gotowania lub robienia drinków. Zwykle wybierane są typowo kobiece atrakcje. A gdyby tak porzucić stereotypy i iść innym tropem? Może zamiast malowania paznokcie wybierzecie… karabiny?

Wieczór panieński na strzelnicy to impreza, której uczestniczki długo nie zapomną. Przede wszystkim jest niebanalna, bo strzelectwo kojarzymy zwykle z męskimi sportami. A przecież nikt nie powiedział, że kobiety nie będą się na strzelnicy równie dobrze bawić. Szczególnie, że płeć piękna często osiąga znakomite rezultaty. A poza tym strzelanie to po prostu duża dawka adrenaliny i ciekawy pomysł na wspólne spędzenie czasu.

Jak zorganizować wieczór panieński na strzelnicy?
Przede wszystkim musisz znaleźć strzelnicę, która zajmuje się organizacją różnego typu eventów. Nie powinno to stanowić problemu, bo obecnie wiele strzelnic poza typowymi treningami sportowymi prowadzi także taką działalność. W Krakowie możesz skorzystać z propozycji firmy Cracow Shooting Academy, która organizuje różnego rodzaju imprezy na dużej i dobrze wyposażonej strzelnicy w podkrakowskim Pasterniku. Warto zaznaczyć, że pracownicy firmy mają duże doświadczenie w tego rodzaju przedsięwzięciach, więc pomogą zorganizować imprezę tak, by wszystko udało się perfekcyjnie.

Jak wygląda wieczór panieński na strzelnicy? Na początek należy określić liczbę uczestniczek oraz wykupić pakiet strzelecki dla każdej z nich. W Cracow Shooting Academy za najprostszy pakiet obejmujący trzydzieści strzałów po dziesięć z trzech typów broni zapłacisz jedynie 120 zł. Jest to bardzo dobry pakiet dla osób początkujących. Warto też pomyśleć o tym, żeby dla przyszłej panny młodej, która jest królową tego wieczoru wykupić bardziej zaawansowany pakiet. Można tez zaprojektować indywidualne pakiety, wykraczające poza standardową ofertę – w Cracow Shooting Academy macie do wyboru różne rodzaje broni, więc pole do popisu jest spore.

Jak wygląda wieczór panieński na strzelnicy?
Nie musicie mieć żadnego doświadczenia z bronią palną. Od początku do końca nad wszystkim będzie czuwał wykwalifikowany instruktor. Etap pierwszy to szkolenie teoretyczne. Dotyczy ono zasad zachowania na strzelnicy oraz bezpiecznego posługiwania się bronią. Dowiecie się też, jak trzymać broń, jak ustawić się w pozycji strzeleckiej, a także jak celować i strzelać. Oczywiście to tylko skromne podstawy, ale pozwalają już dobrze wykorzystać czas, jaki spędzicie na stanowiskach strzeleckich realizując swoje pakiety.

W ramach wieczoru panieńskiego możecie też wyłonić królową strzelców – warto przygotować wcześniej dyplom i specjalne upominki. Co dalej? Możecie opuścić strzelnicę u ruszyć w miasto, by dalej się bawić, możecie też zostać, wykorzystując na dalszą imprezę salę z barem lub miejsce na ognisko, o ile pogoda pozwala na zabawę w plenerze. Jedno jest pewne – to będzie niezapomniany wieczór.

Zobacz również